Powiat Świdwiński - logo Powiat Świdwiński Gmina Brzeźno - logo Gmina Brzeźno Gmina Rąbino - logo Gmina Rąbino Gmina Sławoborze - logo Gmina Sławoborze Gmina Świdwin - logo Gmina Świdwin

Aktualności

Siłownia zewnętrzna w Rąbinie, gm. Rąbino.

Siłownia zewnętrzna w Rąbinie, gm. Rąbino.

Siłownia zewnętrzna w Rąbinie, gm. Rąbino. W miejscowości Rąbino siłownia zewnętrzna zlokalizowana została przy boisku sportowym Orlik, w pobliżu stadionu, co umożliwi stworzenie miejsca rekreacyjnego pozwalającego na aktywne, bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Projekt został zrealizowany dzięki podpisanej umowie o powierzenie grantu z Lokalna Grupą Działania – „Powiatu Świdwińskiego” w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Nowopowstała siłownia...

Siłownia zewnętrzna w miejscowości Lekowo, gm. Świdwin

Siłownia zewnętrzna w miejscowości Lekowo, gm. Świdwin

Siłownia zewnętrzna w miejscowości Lekowo, gm. Świdwin Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Świdwinie dzięki podpisanej umowie o powierzenie grantu z Lokalna Grupą Działania – „Powiatu Świdwińskiego” w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, stworzyło na terenie Gmin Powiatu Świdwińskiego strefy rekreacji dla mieszkańców. W ramach realizacji zadania została wybudowana siłownia zewnętrzna w Lekowie, gm. Świdwin. Siłownia powstała ni...

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Świdwinie dzięki podpisanej umowie o powierzenie grantu z Lokalna Grupą Działania – „Powiatu Świdwińskiego” w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, stworzyło na terenie Gmin Powiatu Świdwińskiego strefy rekreacji dla mieszkańców. W ramach realizacji zadania został wybudowany: • Plac zabaw w miejscowości Chomętowo, gm. Brzeżno. • Siłownia zewnętrzna w miejscowości Sławoborze. • Siłownia z...

Sprawozdania za 2017 rok

Sprawozdania za 2017 rok

Sprawozdania za 2017 rok

Bilans za 2017 rok pobierz

Rachunek zysków i strat pobierz

Sprawozdanie finansowe pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pobierz

Uchwały pobierz

Umowa o powierzenie grantu - ZAPYTANIE OFERTOWE

Umowa o powierzenie grantu - ZAPYTANIE OFERTOWE

23 marzec 2018 r. – Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Świdwinie podpisało umowy o powierzenie grantu z Lokalna Grupą Działania – „Powiatu Świdwińskiego”

Otwarcie pomostu nad jeziorem Pęczerzyno

Otwarcie pomostu nad jeziorem Pęczerzyno

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Świdwinie zakończyło realizację ostatniego z działań animacyjnych realizowanych w ramach projektu Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia.

Pomost nad jeziorem Pęczerzyno

Pomost nad jeziorem Pęczerzyno

Mieszkańcy Pęczerzyna w gminie Brzeżno mogą cieszyć się już nowym pomostem wybudowanym na Jeziorze Pęczerzyno w ramach projektu Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia.

Nowa infrastruktura w Kłodzinie i Rzecinie

Nowa infrastruktura w Kłodzinie i Rzecinie

W sołectwach Kłodzino i Rzecino przeprowadzone zostały działania animacyjne – pikniki międzypokoleniowe z okazji otwarcia infrastruktury powstałej w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”. Operatorem działań animacyjnych było Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych w Świdwinie.

Uroczyste otwarcie nowej altany drewnianej

Uroczyste otwarcie nowej altany drewnianej

W miniony weekend Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Świdwinie zorganizowało działania animacyjne dla mieszkańców dwóch miejscowości powiatu świdwińskiego: Słonowic w gminie Brzeżno i Bełtna w gminie Świdwin.

Kolejne siłownie zewnętrzne

Kolejne siłownie zewnętrzne

Kolejne siłownie zewnętrzne powstały na terenie powiatu świdwińskiego w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”.