Powiat Świdwiński - logo Powiat Świdwiński Gmina Brzeźno - logo Gmina Brzeźno Gmina Rąbino - logo Gmina Rąbino Gmina Sławoborze - logo Gmina Sławoborze Gmina Świdwin - logo Gmina Świdwin

Powiat świdwiński przyjazny dzieciom 2

Powiat świdwiński przyjazny dzieciom 2

W ramach projektu 120 dzieci z miejscowości: Mysłowice, Słowieńsko, Wilczkowo, Rzepczyno, Batyń, Nielep, Smardzko, Cieszeniewo biorą udział w zajęciach organizowanych na świetlicach wiejskich. W sierpniu odbywały się 10 dniowe zajęcia na świetlicach w ramach „półkolonii”. Odbywały się min. warsztaty z decupage, malowania na szkle, dzieci uczestniczyły w wycieczce do Kołobrzegu podczas, której niektóre dzieci mogły po raz pierwszy przepłynąć się statkiem po morzu. Sukcesywnie odbywają się inne zajęcia: warsztaty kulinarne, warsztaty teatralne, warsztaty ekologiczne. Już nie długo 7 grudnia br. zostanie zorganizowana wspólna zabawa Mikołajkowa, warsztaty plastyczne, 3 dniowy obóz tożsamości narodowej, zajęcia z bezpieczeństwa na drodze, oraz zagospodarowanie centrum miejscowości z udziałem dzieci.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wartość projektu wynosi 219 865,00zł projekt realizowany będzie do maja 2017r.