Powiat Świdwiński - logo Powiat Świdwiński Gmina Brzeźno - logo Gmina Brzeźno Gmina Rąbino - logo Gmina Rąbino Gmina Sławoborze - logo Gmina Sławoborze Gmina Świdwin - logo Gmina Świdwin

Wizyta małych przyrodników w szkółce leśnej w Kartlewie.

Wizyta małych przyrodników w szkółce leśnej w Kartlewie.

20 czerwca odbyła się wycieczka do Kartlewa, gdzie znajduje się szkółka leśna prowadzona przez Nadleśnictwo Świdwin. Leśnicy oprowadzili dzieci po szkółce, przekazując wiedzę o funkcjonowaniu ekosystemów leśnych. Zajęcia edukacyjne miały formę zabaw i gier, co pozwoliło utrwalić zdobytą wiedzę i rozbudzić w dzieciach chęć do jej pogłębiania. Mimo deszczowej pogody Leśnicy przygotowali ognisko, na którym upieczono kiełbaski. Każdy uczestnik otrzymał również drobny upominek ufundowany przez Nadleśnictwo Świdwin. Serdeczne podziękowania dla Leśników z Nadleśnictwa Świdwin.
Wyjazd edukacyjny odbył się w ramach projektu „Raz, dwa, trzy – bądź eko i Ty” dofinansowanego w ramach Programu Społecznik 2022-2024.

Projekt uzyskał dofinansowanie z budżetu zadania publicznego pn. „Program Społecznik 2022-2024”. „Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego”
#PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik